Опубліковано | 16-01-2019 |

З чого почати фарбування фасаду будинка або будівлі?

Перш за все з підготовчих робіт, вибору матеріалів і дизайну. Здійснити фарбування можна власними силами і навіть своїми руками, головне — бажання та наявність актуальної ідеї.

Що сьогодні модно в оформленні фасадів?

У наші дні в зовнішньому вигляді домів та будівель цінується виразність, оригінальність і елегантність, а не кітч дизайну, помпезність і багатство.

До основних трендів року відносяться:

  • Індивідуальний і неповторний фасадний дизайн;
  • Застосування натуральних матеріалів або їх аналогів;
  • Вільні поєднання способів оформлення і стилів.

Вибираємо відповідний колір для фарбування фасадів

Кожен сезон дизайнери пропонують трендові відтінки для домів та будівель, дбайливо готуючи актуальну палітру. Проте класичний білий, а також кремовий і бежевий завжди залишаються популярними. Не втрачає популярності і монохромне фарбування фасадів. Для контрастності можна додати різні кольорові акценти, розставлені певним чином. Також актуальні варіанти по комбінуванню різних матеріалів.

Пропонуємо кілька вдалих і трендових ідей з оформлення фасадів.

Перша ідея — Впевнена класика білосніжності

Поза конкуренцією був і залишатиметься класичний білий колір. Будинки з ним виглядають охайно та елегантно. При цьому основний фон можна розбавити дерев’яними, кам’яними або металевими деталями. Єдина проблема — збереження чистоти білого кольору. Для цього слід віддавати перевагу високоякісним та зносостійким фарбуючим матеріалам, що стійкі до мийних засобів.

Друга ідея — Тріумф кольору

У кожної людини є свої бажання щодо кольору власного будинку. Завдяки різноманіттю відтінків сучасних фарбувальних матеріалів втілити в життя можна будь-яке бажання і підібрати для фарбування колір, який сподобався. При цьому слід звертати увагу на його сумісність з покриттям і відтінком даху, щоб не створити дисбаланс.

Зверніть увагу, що при сонячному світлі на широких площах відтінок буде здаватися більш світлим, ніж на зразках в магазині. В такому випадку слід обирати покриття стійкі до ультрафіолетового випромінювання, щоб вони не вигорали на сонці та не втрачали свою насиченість.

Третя ідея — Сміливе поєднання матеріалів

Цікавим і практичним варіантом є комбінація різних матеріалів. Таким чином можна вберегти від забруднень нижню частину фасаду. Фарбування будинків здійснюється в два етапи. Наприклад, висоту до півтора метри від низу облицьовують спеціальними декоративними матеріалами (цегла, камінь). Поверхню вище фарбують у колір, обраного відтінку. Краще віддавати перевагу контрастності, підкреслюючи кожен вид декорування.

Четверта ідея — Рельєфне зображення

Цікаво і вишукано виглядає двокольорове оформлення фасадів. Зверху на шар тонуючої фарби наноситься нове кольорове покриття. Внаслідок чого виходить рельєфний малюнок, який ефектно прикрашає будівлю.

П’ята ідея — Малюнки на стінах

Модні сьогодні стріт-арти поступово переросли в справжній витвір мистецтва. Ідеальним полотном є стіни домів та будівель, де можна творити як заманеться. Спочатку фасад забарвлюється в однотонний колір, після його повного висихання здійснюється художній етап. Дану роботу можна довірити професіоналам, а можна прикрасити будинок власними руками.

Підходячи творчо та з душею до процесу фарбування фасадів будинку, можна змінити його дивним чином. Щоб отриманий результат радував оригінальністю і красою тривалі роки, слід обирати надійні та стійкі матеріали, а також дотримуватися технології нанесення.