Опубліковано | 16-01-2019 |

Проекти DIY («Зроби сам»), що сприяють постачанню та благоустрою будівель

Так як вартість житла зростає, більшість домовласників починає вкладати кошти в проекти DYI, які сприяють благоустрою будинків. Do It Yourself в перекладі з англійської «зроби сам» — діяльність, яка виконується своїми руками. За даними компанії IBISWorld за останні п’ять років проекти такого роду вплинули на розвиток будівельної галузі. Ринок продукції DIY являє собою величезний сегмент, в який входять різноманітні товари для ремонтних і будівельних робіт, декорування приміщень, а також сантехніка, інструменти та багато іншого.

Попит на «зелені» будівельні матеріали

За даними компанії Global Industry Analysts, Inc. тенденція застосування екологічно чистої і стійкої продукції починає розвиватися в галузі виробництва ремонтно-будівельних матеріалів. Паркет із бамбука, фарби без вмісту летких речовин органічного походження, а також вироби з перероблених матеріалів набирають популярність. Дана тенденція розвивається в галузі будівництва комерційного та житлового призначення. Для конкурентоспроможності виробники будматеріалів, а також постачальники, роздрібні та гуртові продавці повинні прагнути задовольняти зростаючий попит в «зеленій» продукції.

Прагнення до процесу урбанізації

Процес урбанізації впливає на індустрію промисловості та будівництва. Ця тенденція відображається не тільки у типах та характері зведених будинків, а також диктує певні правила для підтримки даного віяння. Це призводить до того, що на даний момент у всьому світі великою проблемою є постійно зростаюча забруднення міст. Внаслідок чого використання екологічних, «зелених» матеріалів,  стає популярним способом боротьби з такого роду проблемою.

Протистояння гуртовиків і роздрібних торговців

Фахівці компанії IBISWorld інформують, що багато торговців роздрібної мережі купують продукцію безпосередньо у виробників, обходячи тим самим гуртовиків. Тому для гуртових торговців важливо переглянути свої ціни і поліпшити обслуговування. Багато хто використовує комплексні знижки, але даний підхід ускладнює точність розуміння і бачення нижнього ступеня бізнесу. Фактичне оцінювання нижньої межі важливе для установки вигідного цінового рівня. Інвестиції в програмне забезпечення, яке виконує такого роду аналіз, дозволять гуртовикам уникнути дорогих і серйозних помилок в ціноутворенні, заощаджуючи при цьому час і гроші.

Прийняття та використання інноваційних технологій

В наш час будівельна і промислова індустрія не може більше покладатися на застарілі методики та технології, так як вони гальмують розвиток і знижують прибутковість. Важливо мати можливість вивчати та ідентифікувати нововведення в міру їх появи. Такий підхід дозволяє залишатися на високому рівні конкурентоспроможності.