0

Фітнес-клуб «EVEREST GYM»

Об'єкти ,
Фітнес-клуб «EVEREST GYM»

Сучасний фітнес-клуб «Everest Gym» знаходиться в місті Полтава, у мікрорайоні Левада, за адресою вулиця Пилипа Орлика, 44а. Клуб об’єднує шість тренувальних зон (тренажерний зал, кроссфіт-зона, зона єдиноборств, TRX, зал групових занять та спінінг-зона) і SPA-зону з соляною кімнатою та фінською сауною. Для маленьких відвідувачів в «Everest Gym» створена дитяча кімната.
Відновити сили після тренування і купити спортивне харчування можна в фітнес-кафе.

Детальніше про фітнес клубі «Everest Gym» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві фітнес клубу «Everest Gym»:

Контактна ґрунт-фарба SACMA Бетонконтакт Ґрунт

Призначена для утворення адгезійного шару на щільних поверхнях і зменшення водопоглинання пористих поверхонь. Надає гладким поверхнях шорсткість для кращого зчеплення з оздоблювальними матеріалами. Призначена для декоративно-захисного фарбування основ з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь всередині і ззовні будинків.

Акрилова фарба SACMA Interior Luxe

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь, які експлуатуються всередині приміщень. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовується для фарбування підлоги.

  • Клієнт : Фітнес-клуб «EVEREST GYM»
  • Розташування : м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 44а