0

Гімназія «Київська Русь»

Об'єкти ,
Гімназія «Київська Русь»

Гімназія «Київська Русь» розташована в Дарницькому районі Києва, за адресою вулиця Бориса Гмирі, 2В. До станції метро «Осокорки» від учбового закладу можна дістатися пішки.
Школа спеціалізується на поглибленому вивченні історії та культури.

Будівля гімназії складається з двох окремих корпусів. Всі навчальні кабінети устатковані новими меблями та мультимедійним обладнанням. На території гімназії працює басейн, спортзал а також є футбольне поле зі штучним покриттям.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві гімназії «Київська Русь»:

Акрилова фарба SACMA Prof Facade Silicone

Призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і ззовні будинків. Використовується для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару.

Інтер’єрна стійка до миття акрилова фарба SACMA Etalon White

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовується для фарбування підлоги.

  • Клієнт : Гімназія «Київська Русь»
  • Розташування : м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2В