0

ОСББ «ЮНІСТЬ-3»

Об'єкти ,
ОСББ «ЮНІСТЬ-3»

Компанія ТОВ «Чабаниміськбуд» реалізує новий багатоповерховий проект — житловий комплекс «Юність–3». Новий ЖК буде розташований в селищі міського типу Чабани, за адресою вулиця Юності, 3.

«Юність–3» — комплекс з продуманою інфраструктурою. Поблизу знаходяться ТРК «МегаМаркет», продуктові магазини, дитячий сад, фітнес клуб, банки, кафе, а також паркова зона і озеро.

Дістатися від будинку до центру Києва на автомобілі можна всього за півгодини. За п’ять хвилин ходьби від комплексу знаходитися зупинка громадського транспорту. Дорога до станцій метро «Теремки», «Виставковий центр», «Іподром» займе менше півгодини.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Юність–3»:

Акрилова емульсійна фарба SACMA Prof Facade

Призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і ззовні будинків. Використовується для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару.

Ґрунтовка глибокопроникаюча

Призначена для ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних та інших не міцних і сильно поглинаючих основ. Застосовується під шпаклювальні маси, фарби, клеї та вирівнюючі маси для стель, стін і підлоги всередині та ззовні приміщень.

  • Клієнт : ОСББ «ЮНІСТЬ-3»
  • Розташування : с.м.т. Чабани, вул. Юності, 3