0

ЖК «Харківський»

Об'єкти ,
ЖК «Харківський»

Житловий комплекс «Харківський» компанії «Укрбуд» знаходиться в Дарницькому районі Києва. Сучасний ЖК комфорт-класу розташований за адресою вул. Харківське шосе, 210.

Будинок складається з шести секцій із офісними та торгівельними приміщеннями, а також оснащений підземним і гостьовим паркінгами. Територія закрита для сторонніх. До станції метро «Бориспільська» від комплексу можна дістатися пішки.

Детальніше ЖК «Харківський» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Харківський»:

Акрилова фарба SACMA Etalon White

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь, які експлуатуються всередині приміщень. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовується для фарбування підлоги.

Ґрунтовка глибокопроникаюча

Призначена для ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних та інших не міцних і сильно поглинаючих основ. Застосовується під шпаклювальні маси, фарби, клеї та вирівнюючі маси для стель, стін і підлоги всередині та ззовні приміщень.

  • Клієнт : ЖК «Харківський»
  • Розташування : м. Київ, вул. Харківське шосе, 210