0

ЖК «ЛУМУМБИ»

Об'єкти ,
ЖК «ЛУМУМБИ»

Скоро буде закінчено будівництво житлового комплексу «Лумумби». Новий ЖК компанії «Київміськбуд» буде розташований в центрі Печерського району. А саме, на перетині вулиць Івана Павла II (раніше вулиця Патріса Лумумби) та Ігоря Брановицька (раніше вулиця Перспективна).
Дістатися від комплексу до станцій метро «Дружби Народів» та «Палац Україна» можна пішки. У будинку представлені квартири різних планувань і розмірів — від однокімнатних (44 м²) до шестикімнатних (197 м²).

Детальніше про ЖК «Лумумби» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Лумумби»:

Акрилова фарба SACMA White Base

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь, експлуатованих усередині приміщень. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не використовується для фарбування підлоги.

Ґрунтовка глибокопроникаюча

Призначена для ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних та інших не міцних і сильно поглинаючих основ. Застосовується під шпаклювальні маси, фарби, клеї і вирівнюючі маси для стель, стін і підлоги всередині і ззовні приміщень.

  • Клієнт : ЖК «ЛУМУМБИ»
  • Розташування : м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 11