0

ЖК «НОВОМОСТИЦЬКО-ЗАМКОВЕЦЬКИЙ»

Об'єкти ,
ЖК «НОВОМОСТИЦЬКО-ЗАМКОВЕЦЬКИЙ»

Новий ЖК компанії «Київміськбуд» розташований в Подільському районі, за адресою вулиця Сергія Данченка, 28-б.
Мікрорайон «Новомостицько-Замковецький» складається з дев’яти будинків, оточених парковою зоною.
У будинках представлені квартири різних планувань і розмірів: від однокімнатних (35 м²) до п’ятикімнатних (135 м²). У деяких будівлях комплексу передбачені дворівневі квартири.

Найближчі станції метро «Мінська», «Оболонь», «Дорогожичі» та «Сирець» знаходяться від ЖК за п’ятнадцять хвилин їзди на громадському транспорті.

Детальніше про ЖК «Новомостицька-Замковецької» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Новомостицько-Замковецький»:

Акрилова фарба SACMA White Base

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь, експлуатованих усередині приміщень. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовується для фарбування підлоги.

Акрилова фарба SACMA Prof Facade Silicone

Призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і ззовні будинків. Використовується для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару.

  • Клієнт : ЖК «НОВОМОСТИЦЬКО-ЗАМКОВЕЦЬКИЙ»
  • Розташування : м. Київ, вул. Сергія Данченко, 28-б