0

ЖК «ОБУХІВСЬКА»

Об'єкти ,
ЖК «ОБУХІВСЬКА»

ЖК «Обухівська» розташований в мікрорайоні Біличі, Святошинського району, за адресою вулиця Обухівська, 139. Новий комплекс компанії «Київміськбуд» складається з шести будинків.
У мікрорайоні добре розвинена інфраструктура. Поряд знаходиться велика кількість дитячих садків і шкіл. До гіпермаркетів «Ашан» та ТРЦ «Лавина Молл» від комплексу можна дістатися пішки.

Детальніше про ЖК «Обухівська» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Обухівська»:

Акрилова фарба SACMA White Base

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь, які експлуатуються всередині приміщень. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовується для фарбування підлоги.

Акрилова фарба SACMA Prof Facade Silicone

Призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і ззовні будинків. Використовується для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару.

  • Клієнт : ЖК «ОБУХІВСЬКА»
  • Розташування : м. Київ, вул. Обухівська, 139