0

ЖК «ОСВІТИ»

Об'єкти ,
ЖК «ОСВІТИ»

«Київміськбуд» звів новий житловий комплекс «Освіти». Будинок розташований в Солом’янському районі, за адресою вулиця Освіти, 14. Поруч з комплексом побудована зручна транспортна розв’язка. Дістатися до центру столиці на автомобілі можна всього за десять хвилин. Станції метро «Деміївська», «Шулявська», «Вокзальна» і «Політехнічний інститут» знаходяться за п’ятнадцять хвилин їзди на громадському транспорті.

Детальніше про ЖК «Освіти» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Освіти»:

Акрилова фарба SACMA White Base

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних поверхонь і дерево похідних поверхонь, які експлуатуються всередині приміщень. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару. Не застосовується для фарбування підлоги.

Ґрунтовка глибокопроникаюча

Призначена для ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних та інших не міцних і сильно поглинаючих основ. Застосовується під шпаклювальні маси, фарби, клеї і вирівнюючі маси для стель, стін і підлоги всередині і ззовні приміщень.

  • Клієнт : ЖК «ОСВІТИ»
  • Розташування : м. Київ, вул. Освіти, 16