0

ЖК «Сонячна Рів’єра»

home_page ,Об'єкти ,
ЖК «Сонячна Рів’єра»

Скоро буде закінчено будівництво житлового комплексу «Сонячна Рів’єрам». Новий ЖК бізнес-класу від компанії «Укрбуд» розташований в прибережній зоні Русанівської протоки, за адресою вулиця Микільсько-Слобідська, 1. Поруч з комплексом буде облаштовано набережну з ігровими майданчиками для дітей, зони для відпочинку та пляж. За п’ятнадцять хвилин ходьби від новобудов знаходяться великі мережеві супермаркети «Новус», «Фора», «Сільпо» та «Фуршет», а також торгівельний центр «Комод».
До станції метро «Гідропарк» і «Лівобережна» можна дістатися пішки.

Детальніше про ЖК «Сонячна Рів’єра» можна дізнатися тут.

Продукти SACMA, які використовувалися в будівництві житлового комплексу «Сонячна Рів’єра»:

Акрилова фарба SACMA Prof Facade Silicone

Призначена для обробки поверхонь будівельних конструкцій та елементів всередині і ззовні будинків. Використовується для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, гіпсових розчинів, цегли, гіпсокартонних плит, дерев’яних і дерево похідних поверхонь. Можливе багаторазове ремонтне перефарбування без видалення попереднього шару.

Ґрунтовка глибокопроникаюча

Призначена для ґрунтування цегляних, цементних, вапняних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних та інших не міцних і сильно поглинаючих основ. Застосовується під шпаклювальні маси, фарби, клеї та вирівнюючі маси для стель, стін і підлоги всередині та ззовні приміщень.

  • Клієнт : ЖК «Солнечная Рів'єра»
  • Розташування : м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 1